Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400LEX1R8MEFC8X9
Tono Tono
Maori
400LEX1R8MEFC8X9
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    400LEX1R8MEFC8X9
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM RAD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    LEX
  • Ripple Current @ Low Frequency
    33mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    66mA @ 100kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Life @ Temp.
    4000 Hrs @ 125°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.138" (3.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C
  • Te kaha
    1.8µF