Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400LSW1000MEFC51X98
Tono Tono
Maori
400LSW1000MEFC51X98
I roto i te taonga
30+
  • Tau Wae
    400LSW1000MEFC51X98
  • Whakaahuatanga
    SCREW TERMINAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    2.008" Dia (51.00mm)
  • Raupapa
    LSW
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.858" (21.80mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    3.976" (101.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1000µF