Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400RX302.2MTA8X16
Tono Tono
Maori
400RX302.2MTA8X16
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    400RX302.2MTA8X16
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Raupapa
    RX30
  • Ripple Current @ Low Frequency
    18mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    90mA @ 100kHz
  • Ratonga
    AEC-Q200
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 130°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    24 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 130°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.138" (3.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
  • Te kaha
    2.2µF