Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400SXG100MEFC20X35
Tono Tono
Maori
400SXG100MEFC20X35
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    400SXG100MEFC20X35
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Raupapa
    SXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    700mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    980mA @ 10kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    100µF