Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400TXW39MEFR10X40
Tono Tono
Maori
400TXW39MEFR10X40
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    400TXW39MEFR10X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    TXW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    400mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    600mA @ 100kHz
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Life @ Temp.
    12000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.673" (42.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    39µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    39µF