Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400VXH330MEFCSN25X40
Tono Tono
Maori
1539072Ataata 400VXH330MEFCSN25X40Rubycon
400VXH330MEFCSN25X40
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    400VXH330MEFCSN25X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Raupapa
    VXH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.66A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.324A @ 10kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    400VXH330MEFCSN25X40-ND
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    330µF