Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 400VXS180MEFC30X25
Tono Tono
Maori
400VXS180MEFC30X25
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    400VXS180MEFC30X25
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    400V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Raupapa
    VXS
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.24A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.736A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    180µF