Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 420BXW150MEFC16X50
Tono Tono
Maori
4998186Ataata 420BXW150MEFC16X50Rubycon
420BXW150MEFC16X50
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    420BXW150MEFC16X50
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 150UF 20% 420V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    420V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    BXW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    940mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.115A @ 100kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    45 Weeks
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    150µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    150µF