Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 420BXW33MEFR10X35
Tono Tono
Maori
420BXW33MEFR10X35
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    420BXW33MEFR10X35
  • Whakaahuatanga
    PENCIL CAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    420V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    BXW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    340mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    850mA @ 100kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    33µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    33µF