Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 420HXG390MEFC35X35
Tono Tono
Maori
420HXG390MEFC35X35
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    420HXG390MEFC35X35
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    420V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    HXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.45A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.43A @ 10kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    390µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    390µF