Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 420MXH390MEFC30X40
Tono Tono
Maori
420MXH390MEFC30X40
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    420MXH390MEFC30X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    420V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Raupapa
    MXH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.84A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.576A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    390µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    390µF