Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 420USC180MEFC22X40
Tono Tono
Maori
420USC180MEFC22X40
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    420USC180MEFC22X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    420V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Raupapa
    USC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.33A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.862A @ 10kHz
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    180µF