Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 450BXW39MEFC10X45
Tono Tono
Maori
833209Ataata 450BXW39MEFC10X45Rubycon
450BXW39MEFC10X45
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    450BXW39MEFC10X45
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 39UF 20% 450V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    BXW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    410mA @ 120Hz
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
    450BXW39MEFCEFR10X45
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    39µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    39µF