Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 450CXW82MEFC18X25
Tono Tono
Maori
450CXW82MEFC18X25
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    450CXW82MEFC18X25
  • Whakaahuatanga
    PENCIL CAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Raupapa
    CXW
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    82µF