Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 450HFG1000MBN40X75
Tono Tono
Maori
5164711Ataata 450HFG1000MBN40X75Rubycon
450HFG1000MBN40X75
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    450HFG1000MBN40X75
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 1000UF 20% 450V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.575" Dia (40.00mm)
  • Raupapa
    HFG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    4.47A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    6.258A @ 10kHz
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - 4 Lead
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.886" (22.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    3.031" (77.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    1000µF