Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 450LSU4700M77X143
Tono Tono
Maori
450LSU4700M77X143
I roto i te taonga
10+
  • Tau Wae
    450LSU4700M77X143
  • Whakaahuatanga
    SCREW TERMINAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    3.031" Dia (77.00mm)
  • Raupapa
    LSU
  • Paa / Case
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    1.236" (31.40mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    5.748" (146.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    4700µF