Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 450LXW47MEFR10X40
Tono Tono
Maori
922442
450LXW47MEFR10X40
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    450LXW47MEFR10X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 47UF 20% 450V THRUHOLE
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    LXW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    460mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.012A @ 100kHz
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Life @ Temp.
    12000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    47µF
  • Nga tono
    General Purpose
450MMT
450MMT
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 450A 690VAC/500VDC