Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 450MXC120MEFCSN22X40
Tono Tono
Maori
6493141Ataata 450MXC120MEFCSN22X40Rubycon
450MXC120MEFCSN22X40
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    450MXC120MEFCSN22X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Raupapa
    MXC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    750mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.05A @ 10kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    120µF