Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 450MXH390MEFCSN35X35
Tono Tono
Maori
3029Ataata 450MXH390MEFCSN35X35Rubycon
450MXH390MEFCSN35X35
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    450MXH390MEFCSN35X35
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    MXH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.76A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.464A @ 10kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    390µF