Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 450MXK330MEFCSN25X45
Tono Tono
Maori
3419423Ataata 450MXK330MEFCSN25X45Rubycon
450MXK330MEFCSN25X45
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    450MXK330MEFCSN25X45
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Raupapa
    MXK
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.85A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.59A @ 10kHz
  • Packaging
    Tray
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    330µF