Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 450PK33MEFC16X25
Tono Tono
Maori
450PK33MEFC16X25
I roto i te taonga
600+
  • Tau Wae
    450PK33MEFC16X25
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM RAD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    PK
  • Ripple Current @ Low Frequency
    180mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    270mA @ 10kHz
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    33 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    33µF