Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 450USG220MEFCSN25X35
Tono Tono
Maori
6001030Ataata 450USG220MEFCSN25X35Rubycon
450USG220MEFCSN25X35
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    450USG220MEFCSN25X35
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Raupapa
    USG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.66A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.324A @ 10kHz
    Radial, Can - Snap-In
  • Ētahi Ingoa
    450USG220MEFCSN25X35-ND
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    220µF