Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 450VXR270MEFC35X45
Tono Tono
Maori
450VXR270MEFC35X45
I roto i te taonga
100+
  • Tau Wae
    450VXR270MEFC35X45
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Raupapa
    VXR
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.19A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.666A @ 10kHz
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    270µF