Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 450WXA42MEFC16X20
Tono Tono
Maori
450WXA42MEFC16X20
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    450WXA42MEFC16X20
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM RAD
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    450V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    WXA
  • Ratonga
    AEC-Q200
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    20 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    42µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    42µF