Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 500HXW56MEFR16X35
Tono Tono
Maori
500HXW56MEFR16X35
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    500HXW56MEFR16X35
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 56UF 20% 500V THRUHOLE
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    500V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    HXW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    620mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    930mA @ 10kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    45 Weeks
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    56µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    56µF