Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 500MXG180MEFC30X40
Tono Tono
Maori
500MXG180MEFC30X40
  • Tau Wae
    500MXG180MEFC30X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    500V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Raupapa
    MXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.34A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.876A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    180µF