Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 50USC3900MEFCSN25X25
Tono Tono
Maori
770205Ataata 50USC3900MEFCSN25X25Rubycon
50USC3900MEFCSN25X25
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    50USC3900MEFCSN25X25
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    50V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Raupapa
    USC
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.72A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.128A @ 10kHz
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Life @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3900µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Te kaha
    3900µF