Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 50YXF3.3MEFCTA5X11
Tono Tono
Maori
5257944Ataata 50YXF3.3MEFCTA5X11Rubycon
50YXF3.3MEFCTA5X11
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    50YXF3.3MEFCTA5X11
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    50V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Raupapa
    YXF
  • Ripple Current @ Low Frequency
    22.26mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    53mA @ 100kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    2.2 Ohms
  • Teitei - Tae (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    3.3µF