Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 6.3YXG2700MEFCT810X28
Tono Tono
Maori
7040369Ataata 6.3YXG2700MEFCT810X28Rubycon
6.3YXG2700MEFCT810X28
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    6.3YXG2700MEFCT810X28
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 2700UF 20% 6.3V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    6.3V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.337A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.91A @ 100kHz
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Life @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Hapa
    31 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.181" (30.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    2700µF