Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 63MXG3900MEFC22X40
Tono Tono
Maori
63MXG3900MEFC22X40
I roto i te taonga
200+
  • Tau Wae
    63MXG3900MEFC22X40
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 3900UF 20% 63V SNAP
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    63V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Raupapa
    MXG
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.55A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.9325A @ 10kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can - Snap-In
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    46 Weeks
  • Life @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.394" (10.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3900µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    3900µF