Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 63TXW820MEFC10X60
Tono Tono
Maori
4474815Ataata 63TXW820MEFC10X60Rubycon
63TXW820MEFC10X60
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    63TXW820MEFC10X60
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    63V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Raupapa
    TXW
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.154A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.59A @ 100kHz
  • Ratonga
  • Ko te poari
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    22 Weeks
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.197" (5.00mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Teitei - Tae (Max)
    2.441" (62.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    820µF