Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 63YXG820MEFC18X25
Tono Tono
Maori
1572940Ataata 63YXG820MEFC18X25Rubycon
63YXG820MEFC18X25
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    63YXG820MEFC18X25
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    63V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    894mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.49A @ 100kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    26 Weeks
  • Life @ Temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Hapa
    57 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    820µF