Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 63ZLH2200MEFC18X40
Tono Tono
Maori
3693187Ataata 63ZLH2200MEFC18X40RUBYCON
63ZLH2200MEFC18X40
I roto i te taonga
1+
  • Tau Wae
    63ZLH2200MEFC18X40
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    63V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Raupapa
    ZLH
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.569A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.67A @ 100kHz
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial, Can
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    19 Weeks
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    18 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    2200µF