Home > Hua > Tacitars > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > 63ZLJ820M16X25
Tono Tono
Maori
3167889Ataata 63ZLJ820M16X25Rubycon
63ZLJ820M16X25
I roto i te taonga
600+
  • Tau Wae
    63ZLJ820M16X25
  • Whakaahuatanga
    CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Kua tohua
    63V
  • Te manawanui
    ±20%
  • Te Rahi Whenua Whenua
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Raupapa
    ZLJ
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.734A @ 120Hz
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 105°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    33 Weeks
  • Life @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Te Whakahaere Arataki
    0.295" (7.50mm)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hapa
    25 mOhms
  • Teitei - Tae (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Te kaha
    820µF