Home > Hua > Sensors, transducers > Ngā Pūrere Whakatata > IMB30-15BNPVC0S
Tono Tono
Maori
IMB30-15BNPVC0S
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    IMB30-15BNPVC0S
  • Whakaahuatanga
    SEN PROX FLSH NPN COMP M12
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    10 V ~ 30 V
  • Kāhua Whakamutunga
    Connector
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
  • Momo Pato
    Inductive
  • Te Whakaaro Tae
    0.591" (15mm)
  • Nga Urupare Whakautu
    500Hz
  • Paa / Case
    Cylinder, Threaded - M30
  • Momo putanga
    NPN-NC/NO, 4-Wire
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 100°C (TA)
  • Tuhinga - Te tinana
    Plastic
  • Te Tae Kaituku Taeke
    3 Weeks
  • Tiaki Ingoa
    IP68, IP69K
  • Tohu
    LED
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30