Tono Tono
Maori
6097830Ataata MPS-032TSTP0SICK
MPS-032TSTP0
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    MPS-032TSTP0
  • Whakaahuatanga
    SEN T-SLOT CYLINDER 32MM M8
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Tuhinga o mua
    15 V ~ 30 V
  • Momo
    Switch
  • Kāhua Whakamutunga
    Cable with Connector
  • Raupapa
  • Paa / Case
    Cylinder
  • Momo putanga
    Analog
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 70°C