Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Transistors - IGBT - Modules > A1P25S12M3-F
Tono Tono
Maori
6872030Ataata A1P25S12M3-FSTMicroelectronics
A1P25S12M3-F
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    A1P25S12M3-F
  • Whakaahuatanga
    IGBT TRENCH 1200V 25A ACEPACK1
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max)
    1200V
  • Vce (i runga) (Max) @ Vge, Ic
    2.45V @ 15V, 25A
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    ACEPACK™ 1
  • Raupapa
  • Mana - Max
    197W
  • Paa / Case
    Module
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • NTC Thermistor
    Yes
  • Momo Tae
    Chassis Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • He kaha te Whakauru (Cies) @ Vce
    1550pF @ 25V
  • Whakauru
    Standard
  • Momo IGBT
    Trench Field Stop
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200V 25A 197W Chassis Mount ACEPACK™ 1
  • I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max)
    100µA
  • I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max)
    25A