Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Thyristors - TRIACs > BTA16-700CWRG
Tono Tono
Maori
2947206Ataata BTA16-700CWRGSTMicroelectronics
BTA16-700CWRG
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    BTA16-700CWRG
  • Whakaahuatanga
    TRIAC ALTERNISTOR 700V TO220AB
  • Tauira ECAD
  • Momotuhi - Tae Atu
    700V
  • Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max)
    1.3V
  • Triac Momo
    Alternistor - Snubberless
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-220AB
  • Raupapa
    Snubberless™
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-220-3
  • Ētahi Ingoa
    BTA16700CWRG
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    23 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    TRIAC Alternistor - Snubberless 700V 16A Through Hole TO-220AB
  • I teie nei - I te Ture (RMS) (Max)
    16A
  • I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm)
    160A, 168A
  • I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max)
    35mA
  • I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max)
    35mA