Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > ESDA14V2-1BF3
Tono Tono
Maori
640217Ataata ESDA14V2-1BF3STMicroelectronics
ESDA14V2-1BF3
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
15000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ESDA14V2-1BF3
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 12V 2FLIPCHIP
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    12V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    14.2V
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2-FlipChip
  • Raupapa
    ESDA, TRANSIL™
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    50W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-XFBGA, FCBGA
  • Ētahi Ingoa
    ESDA14V21BF3
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)