Tono Tono
Maori
499697Ataata EVL6566A-75WADPSTMicroelectronics
EVL6566A-75WADP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    EVL6566A-75WADP
  • Whakaahuatanga
    BOARD EVAL FOR L6566A
  • Tauira ECAD
  • Putanga - Whakaputa
    19V
  • Momotuhi - Whakauru
    90 ~ 264 VAC
  • Whakamahia IC / Wahanga
    L6563, L6566A, TSM1014
  • Tuhinga kua Whakaratohia
    Board(s)
  • Raupapa
  • Topology Whakahaere
  • Mana - Whakaputa
    75W
  • Ngā Hua me te Momo
    1, Isolated
  • Ētahi Ingoa
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tumuaki Matua
    AC/DC, Primary and Secondary Side with PFC
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Rautanga - Whakawhiti
    65kHz