Home > Hua > Hua Rawehake Utu > Nga Rita - Nga Kaihauturu - Kotahi > FERD20U60DJF-TR
Tono Tono
Maori
81269Ataata FERD20U60DJF-TRSTMicroelectronics
FERD20U60DJF-TR
  • Tau Wae
    FERD20U60DJF-TR
  • Whakaahuatanga
    DIODE RECT 60V 20A POWERFLAT
  • Tauira ECAD
  • Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te
    510mV @ 20A
  • Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max)
    60V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    PowerFlat™ (5x6)
  • Tere
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Raupapa
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    8-PowerVDFN
  • Ētahi Ingoa
  • Te Mahinga Mahi - Ngaru
    150°C (Max)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Momo Tono
    FERD (Field Effect Rectifier Diode)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 20A Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
  • I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr
    800µA @ 60V
  • I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io)
    20A