Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > HSP051-4N10
Tono Tono
Maori
537930Ataata HSP051-4N10STMicroelectronics
HSP051-4N10
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    HSP051-4N10
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    5V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    10V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    4.5V
  • Ngā Hononga Korekore
    4
  • Momo
    Steering (Rail to Rail)
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    10-uQFN (1.9x1)
  • Raupapa
    HSP
  • Tiaki Raina Power
    Yes
  • Power - Peak Pulse
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    10-XFDFN
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    1A (8/20µs)
  • Capacitance @ Frequency
    0.4pF @ 200MHz ~ 2.5GHz