Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > L78L20ACD-TR
Tono Tono
Maori
527300Ataata L78L20ACD-TRSTMicroelectronics
L78L20ACD-TR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    L78L20ACD-TR
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR 20V 100MA 8SO
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    20V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    40V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    8-SO
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • PSRR
    38dB (120Hz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Tae Mahi
    0°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 20V 100mA 8-SO
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    6.5mA
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    6mA
  • Nama - Whakaputa
    100mA