Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > L78M24ABDT-TR
Tono Tono
Maori
6026923Ataata L78M24ABDT-TRSTmicroelectronics
L78M24ABDT-TR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    L78M24ABDT-TR
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    24V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    40V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    DPAK
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Short Circuit
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
  • PSRR
    50dB (120Hz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 500mA DPAK
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    6mA
  • Nama - Whakaputa
    500mA