Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LD1117V33-DG
Tono Tono
Maori
1738576Ataata LD1117V33-DGSTMicroelectronics
LD1117V33-DG
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LD1117V33-DG
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220AB
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    1.2V @ 800mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    3.3V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    15V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    TO-220AB
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature
  • Packaging
    Tube
  • Paa / Case
    TO-220-3
  • PSRR
    75dB (120Hz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
    LD1117V33DG
  • Tae Mahi
    0°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    45 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA TO-220AB
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    10mA
  • Nama - Whakaputa
    800mA