Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LD39200PU33R
Tono Tono
Maori
3810236Ataata LD39200PU33RSTMicroelectronics
LD39200PU33R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LD39200PU33R
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    0.25V @ 2A
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    3.3V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    6V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    6-DFN (3x3)
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    6-VDFN Exposed Pad
  • PSRR
    70dB ~ 40dB (1kHz ~ 1MHz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    40 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 2A 6-DFN (3x3)
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    3mA
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    300µA
  • Nama - Whakaputa
    2A