Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > PMIC - Nga Kaitautoko Rawa - Raina > LD59030DTPU25R
Tono Tono
Maori
6125275Ataata LD59030DTPU25RSTMicroelectronics
LD59030DTPU25R
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
5000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LD59030DTPU25R
  • Whakaahuatanga
    IC REG LINEAR 2.5V 300MA 4DFN
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Rae Tae (Max)
    0.23V @ 300mA
  • Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika)
    2.5V
  • Putanga - Whakaputa (Max)
  • Ngaohihi - Whakauru (Max)
    5.5V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    4-DFN (1x1)
  • Raupapa
  • Ngā Āhuatanga Tiaki
    Over Temperature
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    4-XDFN Exposed Pad
  • PSRR
    75dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz)
  • Momo putanga
    Fixed
  • Whirihoranga Whakaputa
    Positive
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    1
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    38 Weeks
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA 4-DFN (1x1)
  • Tae - Whakaaetanga (Max)
    305µA
  • I teie nei - Quiescent (Iq)
    40µA
  • Nama - Whakaputa
    300mA