Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > LNBTVS3-220U
Tono Tono
Maori
151912Ataata LNBTVS3-220USTMicroelectronics
LNBTVS3-220U
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    LNBTVS3-220U
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 20V 35V SMB
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    20V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    35V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    22V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMB (DO-214AA)
  • Raupapa
    LNBTVS, TRANSIL™
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    22500 (22.5kW)
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Paa / Case
    DO-214AA, SMB
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    250A (8/20µs)