Home > Hua > Tiaki Awhe > TVS - Diodes > SMAJ20A-TR
Tono Tono
Maori
5658437Ataata SMAJ20A-TRSTMicroelectronics
SMAJ20A-TR
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SMAJ20A-TR
  • Whakaahuatanga
    TVS DIODE 20V 42.8V SMA
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore)
    20V
  • Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp
    42.8V
  • Ngaohihi - Breakdown (Min)
    22.2V
  • Ngā Hononga Korekore
    1
  • Momo
    Zener
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    SMA (DO-214AC)
  • Raupapa
    SMAJ, TRANSIL™
  • Tiaki Raina Power
    No
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    DO-214AC, SMA
  • Ētahi Ingoa
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    54A (8/20µs)
  • Capacitance @ Frequency
  • Nga tono
    General Purpose
SMAJ20ATR
SMAJ20ATR
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 32.4V SMA