Home > Hua > Nga waahanga whakauru (ics) > Te whakauru - Nga kaipupuri > SPC560B64L7C6E0X
Tono Tono
Maori
1683698Ataata SPC560B64L7C6E0XSTMicroelectronics
SPC560B64L7C6E0X
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SPC560B64L7C6E0X
  • Tauira ECAD
  • Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd)
    3 V ~ 5.5 V
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    176-LQFP (24x24)
  • Tere
    64MHz
  • Raupapa
    Automotive, AEC-Q100, SPC56
  • Rahi RAM
    96K x 8
  • Momo Momo Ratonga
    FLASH
  • Rahi Motu Ratonga
    1.5MB (1.5M x 8)
  • Nga Papahanga Reo
    DMA, LVD, POR, PWM, WDT
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    176-LQFP
  • Ētahi Ingoa
  • Oscillator Momo
    Internal
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Tau o I / O
    149
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Rae EEPROM
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    e200z0h Automotive, AEC-Q100, SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24)